☰ Menu Prawe Menu ☰
BIP Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu od 06.08.2011r.

Środa 10.08.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Ankieta poświęcona wspólnemu uzgodnieniu wizji Planu Działania Zielonego Miasta Wałbrzycha

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety poświęconej wspólnemu uzgodnieniu wizji, celów strategicznych i kierunków rozwoju Planu Działania Zielonego Miasta WałbrzychaCelem Planu jest poprawa jakości środowiska, odporności miasta na zmianę klimatu i podwyższenie jakości życia mieszkańców

Wałbrzych jako drugie miasto w Polsce przystąpiło do programu ramowego Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju o nazwie "Zielone Miasta"
(EBOiR Green Cities, www.ebrdgreencities.com). 

Obecnie projekt wkracza w etap wypracowania wizji, celów strategicznych i kierunków rozwoju działań. Etap ten został poprzedzony dogłębną analizą stanu aktualnego Miasta i procesem priorytetyzacji wyzwań w Mieście. Przedstawione w ankiecie propozycje wizji i celów strategicznych są wynikiem analiz, prac warsztatowych i spotkań z interesariuszami miejskimi i zewnętrznymi. 

Dzięki Państwa opinii będziemy mogli wspólnie nakreślić obszary działania i kierunki rozwoju, do których Miasto będzie dążyć w celu poprawy jakości życia w Mieście.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 5 min. Z góry bardzo dziękujemy za poświęcony czas. Liczymy na Państwa zaangażowanie!

Link do ankiety:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=QYvkSjcBmUWGYfxkH-d76oJLAFJcDRxBlPfG5e5oJatUMlJFV1VOOVFJQTBXRU83Q1lGOEFFVEZSRS4u

Wytworzył:
Udostępnił:
Adamus Paweł
(2022-07-26 12:02:13)
Ostatnio zmodyfikował:
Adamus Paweł
(2022-07-26 12:13:44)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 0